Mesaj gönder
Ana sayfa

Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Wonder markasından elde edilebilen renk ve boyut çeşitliliği etkileyici.Kalitesine göre Wonder markası yapıştırıcı bantı tavsiye ederim., işlevsellik ve çok yönlülük.

—— Ericka.

Elle yırtmak benim için çok önemli, çünkü zamanımı ve zahmetimi azaltıyor ve artık makas aramak ya da kesicilerle uğraşmak zorunda değilim.

—— Ömer

Wonder markası yazıcılık bantıyla kesinlikle heyecanlıyım! Mat finişi dosyalarımı ve konteynerlerimi etiketlemek için mükemmel.ve yazılabilir yüzey okumayı ve düzenlemeyi inanılmaz derecede kolaylaştırıyor.

—— Collazos

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

   

  Foshan Inder Adhesive Products Co., Ltd. yüksek hızlı kaplama üretim hattında uluslararası lider seviyeye sahip ve destekleyici işleme ekipmanlarına ve profesyonel yapıştırıcı tesis ekipmanlarına sahiptir.Müşterilerimizin çeşitli perakende taleplerini karşılamak içinÜrünlerimizin üretiminde yardımcı olmak için sabit performanslı tamamen otomatik kesme, torbalama ve mühürleme makineleri ile donatıldık.Üretim verimliliğini artırmak ve ürünlerimizin kalitesini sağlamak için.

   

  Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

  Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2

  Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3

 • OEM / ODM

   

   

  Müşterilerin perakende ambalajını tasarlamak için profesyonel bir ekibimiz var, müşterinin sipariş gereksinimlerini karşılamak için her yönlü, OEM & ODM projeleri çok memnundur.Üstomer servis ekibiBizimle olan iş ilişkiniz herhangi bir üçüncü taraf için gizli olacaktır.

  Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

 • Ar-Ge

  Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd., yapışkan ürünler konusunda geniş bilgi ve teknik uzmanlığa sahip deneyimli mühendislerden oluşan profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahiptir.Keşif ve yenilikçiliğe bağlıGüney Çin'de büyük bir üretim üssü olarak, mühürleme bantı için su bazlı akrilik emülsiyonu bağımsız olarak araştırıp geliştiriyoruz.Yıllık üretimi 801000 ton.

  2006 yılında, "Foshan Emülsiyon Polimerizasyon ve Yapıştırıcı Ürünler Mühendisliği Teknoloji Araştırma ve Geliştirme Merkezi"ni, nitelikli bir polimerizasyon emülsiyon laboratuarı kurduk.24 ulusal patent ve su bazlı basınç duyarlı yapıştırıcı bant için ulusal standardın hazırlanmasında aktif bir katılım, mükemmellik ve endüstri lideriyetine olan bağlılığımızı gösteririz.

   

  Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

İletişim bilgileri
Foshan Inder Adhesive Product Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Lucia Liang

Tel: +86 13702924509

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)